Location : Home > 0 > 08051J100FAWTR
08051J100FAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J100FAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J100FAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J100FAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 10pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J100FAWTR CAP THIN FILM 10PF 100V 0805 886300 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.