Location : Home > 0 > 08051J0R8BBTTR
08051J0R8BBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J0R8BBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J0R8BBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J0R8BBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.8pF 100volts Accu- 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J0R8BBTTR CAP THIN FILM 0.8PF 100V 0805 894900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.