Location : Home > 0 > 08051J0R6ABTTR
08051J0R6ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J0R6ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J0R6ABTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J0R6ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.6pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J0R6ABTTR CAP THIN FILM 0.6PF 100V 0805 902400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.