Location : Home > 0 > 08051J0R4BBTTR
08051J0R4BBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J0R4BBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J0R4BBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J0R4BBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.4pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J0R4BBTTR CAP THIN FILM 0.4PF 100V 0805 895200 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.