Location : Home > 0 > 08051C822K4T2A
08051C822K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C822K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C822K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 8200pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08051C822K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 8200pF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051C822K4T2A CAP CER 8200PF 100V 10 X7R 0805 1241400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051C822K4T2A CAP CER 8200PF 100V 10 X7R 0805 691400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051C822K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 8200pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.