Location : Home > 0 > 08051C473MAT2A
08051C473MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C473MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C473MAT2A CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805 1438000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051C473MAT2A CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805 888000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051C473MAT2A CAP CER 47000PF 100V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.