Location : Home > 0 > 08051C392KAZ2A
08051C392KAZ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C392KAZ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C392KAZ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100v 3900pF 10 FLEXITERM 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
08051C392KAZ2A CAP CER 3900PF 100V 10 X7R 0805 792200 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08051C392KAZ2A CAP CER 3900PF 100V 10 X7R 0805 897400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
08051C392KAZ2A CAP CER 3900PF 100V 10 X7R 0805 897400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.