Location : Home > 0 > 08051C392J4T2A
08051C392J4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C392J4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C392J4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 3900pF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08051C392J4T2A CAP CER 3900PF 100V 5 X7R 0805 785600 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08051C392J4T2A CAP CER 3900PF 100V 5 X7R 0805 785600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08051C392J4T2A CAP CER 3900PF 100V 5 X7R 0805 1433600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com