Location : Home > 0 > 08051C223MAT4A
08051C223MAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C223MAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C223MAT4A CAP CER 22000PF 100V X7R 0805 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051C223MAT4A CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 1236800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051C223MAT4A CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 686800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051C223MAT4A CAP CER 22000PF 100V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08051C223MAT4A CAP CER 22000PF 100V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com