Location : Home > 0 > 08051C223KAT4A
08051C223KAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C223KAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C223KAT4A CAP CER 22000PF 100V X7R 0805 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051C223KAT4A CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 1248100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051C223KAT4A CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 698100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051C223KAT4A CAP CER 22000PF 100V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.