Location : Home > 0 > 08051C221J4T4A
08051C221J4T4A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C221J4T4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C221J4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 220pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08051C221J4T4A CAP CER 220PF 100V 5 X7R 0805 1241200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08051C221J4T4A CAP CER 220PF 100V 5 X7R 0805 593200 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com