Location : Home > 0 > 08051C182K4T2A
08051C182K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C182K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C182K4T2A CAP CER 1800PF 100V 10 X7R 0805 1536100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051C182K4T2A CAP CER 1800PF 100V 10 X7R 0805 986100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051C182K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1800pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08051C182K4T2A CAP CER 1800PF 100V 10 X7R 0805 876100 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com