Location : Home > 0 > 08051C103K4T2A
08051C103K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051C103K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C103K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.01uF 100volts X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
08051C103K4T2A CAP CER 10000PF 100V X7R 0805 682800 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08051C103K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.01uF 100volts X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com