Location : Home > 0 > 08051A6R0CAT2A
08051A6R0CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A6R0CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A6R0CAT2A CAP CER 6PF 100V NP0 0805 1439300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051A6R0CAT2A CAP CER 6PF 100V NP0 0805 889300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051A6R0CAT2A CAP CER 6.0PF 100V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.