Location : Home > 0 > 08051A5R0BAT2A
08051A5R0BAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A5R0BAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A5R0BAT2A CAP CER 5.0PF 100V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08051A5R0BAT2A CAP CER 5PF 100V NP0 0805 593900 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08051A5R0BAT2A CAP CER 5PF 100V NP0 0805 598700 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
08051A5R0BAT2A CAP CER 5PF 100V NP0 0805 1228900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08051A5R0BAT2A CAP CER 5.0PF 100V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com