Location : Home > 0 > 08051A3R0CAT4A
08051A3R0CAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A3R0CAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A3R0CAT4A CAP CER 3.0PF 100V NP0 0805 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051A3R0CAT4A CAP CER 3PF 100V NP0 0805 1237700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051A3R0CAT4A CAP CER 3PF 100V NP0 0805 687700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051A3R0CAT4A CAP CER 3.0PF 100V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.