Location : Home > 0 > 08051A220K4T2A
08051A220K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A220K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A220K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 22pF 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051A220K4T2A CAP CER 22PF 100V 10 NP0 0805 1237800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051A220K4T2A CAP CER 22PF 100V 10 NP0 0805 687800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051A220K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 22pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08051A220K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 22pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com