Location : Home > 0 > 08051A220FAT4A
08051A220FAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A220FAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A220FAT4A standard package with RoHS 444980 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
08051A220FAT4A CAP CER 22PF 100V 1 NP0 0805 1300100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T4037S Soldering, Desoldering, Rework Products Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles HEATER 45W FOR THREAD-ON TIPS