Location : Home > 0 > 08051A1R0BAT2A
08051A1R0BAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A1R0BAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A1R0BAT2A CAP CER 1.0PF 100V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08051A1R0BAT2A CAP CER 1PF 100V NP0 0805 595500 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08051A1R0BAT2A CAP CER 1PF 100V NP0 0805 600300 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
08051A1R0BAT2A CAP CER 1PF 100V NP0 0805 1230500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com