Location : Home > 0 > 08051A181K4T2A
08051A181K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A181K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A181K4T2A CAP CER 180PF 100V 10 NP0 0805 800000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08051A181K4T2A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
08051A181K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 180pF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051A181K4T2A CAP CER 180PF 100V 10 NP0 0805 1540500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited