Location : Home > 0 > 08051A150FAT2A
08051A150FAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A150FAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A150FAT2A CAP CER 15PF 100V 1 NP0 0805 870300 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08051A150FAT2A CAP CER 15PF 100V 1 NP0 0805 980300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-A-5 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Silver 0.025" (0.63mm) 5' (1.52m)