Location : Home > 0 > 08051A101M4T4A
08051A101M4T4A
Share on FacebookShare on Facebook
08051A101M4T4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051A101M4T4A CAP CER 100PF 100V 20 NP0 0805 906600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
08051A101M4T4A CAP CER 100PF 100V 20 NP0 0805 801400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08051A101M4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF 20 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08051A101M4T4A CAP CER 100PF 100V 20 NP0 0805 1541900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08051A101M4T4A CAP CER 100PF 100V 20 NP0 0805 906600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.