Location : Home > 0 > 066301.6HXLL
066301.6HXLL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-7014 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 180UF 5% 6V AXIAL
M39003/01-7014 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T97F226K063ESA Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
T97F226K063ESA NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T97F226K063ESA Vishay Sprague 683000 1525+ CAP TANT 22UF 63V 10 3024 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T97F226K063ESA Vishay Sprague 793000 NEW RoHS CAP TANT 22UF 63V 10 3024 FindCores Electronics Inc.
T95D227M010LSAS Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
T95D227M010LSAS IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95D227M010LSAS NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D227M010LSAS Vishay Sprague 1312700 15+ CAP TANT 220UF 10V 20 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCTAL1C226M8R Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 16V 20% 1206
TCTAL1C226M8R ELECTRONIC 26819 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TCTAL1C226M8R IC 38750 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
T494C476K010AT Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 47UF 10V 10% 2413
T494C476K010AT NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2A1909-8 Circuit Protection Accessories KIT MAIN DISCONNECT 30-60A 1P3W
2A1909-8 IC 58020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IUG66-1-62F-25.0-Q-01 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
IEGF6-35459-6-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
35ET Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 35A 690VAC/500VDC
023201.6M Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM