Location : Home > 0 > 0624CDMCCDS-100MC
0624CDMCCDS-100MC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DMJ70H1D3SJ3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH TO251
ATS-01F-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-21D-201-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
ATS-11D-181-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-05F-139-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
28R0669-000 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 0.512" W x 0.030" H (13.00mm x 0.75mm) OD 0.669" W x 0.138" H (17.00mm x 3.50mm) Length 0.472" (12.00mm)
28R0669-000 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
28R0669-000 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
28R0669-000 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-18A-200-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
ALBSTO05112 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports STANDOFF
CBS-TFM-16-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Threaded Stud / Screw Mount Nylon 1.000" (25.40mm) 1"
ATS-05C-93-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
F1200BB01 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE EMI 1A WIRE
F1200BB01 38724 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
F1200BB01 Electronics 26379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F1200BB01 IC 38120 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
F1200BB01 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ER1025-02JS Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180nH Unshielded Molded Inductor 1.105A 120 mOhm Max Axial
ER1025-02JS API Delevan Inc 128000 n/a INDUCTOR .18 UH 5 Hongkong Inductors Limited
ER1025-02JS IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ER1025-02JS NEW 100110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S1008-181F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180nH Shielded Inductor 970mA 120 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
S1008-181F 37704 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
S1008-181F ELECTRONIC 25459 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S1008-181F IC 37890 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
S1008-181F NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC3316C-102 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1mH Shielded Inductor 200mA 9.6 Ohm Max Nonstandard
SC3316C-102 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC3316C-102 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC3316C-102 Signal Transformer 42435 1531+ INDUCTOR SMD 1000UH 0.20A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC3316C-102 Signal Transformer 57859 2015+ INDUCTOR SMD 1000UH 0.20A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com