Location : Home > 0 > 0603YD474MAT2A
0603YD474MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
0603YD474MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0603YD474MAT2A CAP CER .47UF 16V X5R 0603 80,000 AVX Corporation 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
0603YD474MAT2A CAP CER 0.47UF 16V 20 X5R 0603 901900 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DLCPCA Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial PHOTOCELL SENSOR ATRIUM
DLCPCA IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DLCPCA NEW 77810 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DLCPCA NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
21317 Static Control, ESD, Clean Room Products Static Control Grounding Cords, Straps WRSTSTRP MTL BL ADJ 6' CRD 4MM