Location : Home > 0 > 0603YA101K4T2A
0603YA101K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
0603YA101K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0603YA101K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 100pF 10 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
0603YA101K4T2A CAP CER 100PF 16V 10 NP0 0603 1250400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
0603YA101K4T2A CAP CER 100PF 16V 10 NP0 0603 700400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
0603YA101K4T2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
0603YA101K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 100pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com