Location : Home > 0 > 06036D105MAT4A
06036D105MAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
06036D105MAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06036D105MAT4A CAP CER 1.0UF 6.3V X5R 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06036D105MAT4A Original&New 28000 AVX 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
06036D105MAT4A CAP CER 1UF 6.3V 20 X5R 0603 1441500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06036D105MAT4A CAP CER 1UF 6.3V 20 X5R 0603 793500 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com