Location : Home > 0 > 06035U3R0CAT2A
06035U3R0CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035U3R0CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035U3R0CAT2A CAP CER 3PF 50V NP0 0603 805900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06035U3R0CAT2A CAP CER 3.0PF 50V NP0 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com