Location : Home > 0 > 06035U2R0BAT2A
06035U2R0BAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035U2R0BAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035U2R0BAT2A CAP CER 2PF 50V NP0 0603 878800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06035U2R0BAT2A standard package with RoHS 45320 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
06035U2R0BAT2A CAP CER 2PF 50V NP0 0603 1526800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06035U2R0BAT2A CAP CER 2.0PF 50V NP0 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com