Location : Home > 0 > 06035K1R2PBSTR
06035K1R2PBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035K1R2PBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035K1R2PBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.2pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06035K1R2PBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06035K1R2PBSTR CAP THIN FILM 1.2PF 50V 0603 903400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.