Location : Home > 0 > 06035J8R2BBSTR
06035J8R2BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J8R2BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J8R2BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 8.2pF ACCU-P 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06035J8R2BBSTR standard RoHS / Pb-Free 46110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
06035J8R2BBSTR CAP THIN FILM 8.2PF 50V 0603 1426800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com