Location : Home > 0 > 06035J6R8BBSTR
06035J6R8BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J6R8BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J6R8BBSTR CAP THIN FILM 6.8PF 50V 0603 9931 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
06035J6R8BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 6.8pF ACCU-P 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06035J6R8BBSTR standard RoHS / Pb-Free 45220 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.