Location : Home > 0 > 06035J5R6BAWTR
06035J5R6BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J5R6BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J5R6BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 5.6pF 50volts Accu-F 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06035J5R6BAWTR CAP THIN FILM 5.6PF 50V 0603 702000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.