Location : Home > 0 > 06035J4R3BAWTR
06035J4R3BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J4R3BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J4R3BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.3pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06035J4R3BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.3pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06035J4R3BAWTR CAP THIN FILM 4.3PF 50V 0603 702800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.