Location : Home > 0 > 06035J3R3BBSTR
06035J3R3BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J3R3BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J3R3BBSTR CAP THIN FILM 3.3PF 50V 0603 9931 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
06035J3R3BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3.3pF ACCU-P Lear 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06035J3R3BBSTR standard RoHS / Pb-Free 45780 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.