Location : Home > 0 > 06035J2R7BBSTR
06035J2R7BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J2R7BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J2R7BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2.7pF ACCU-P Lear 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06035J2R7BBSTR standard RoHS / Pb-Free 46140 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
06035J2R7BBSTR CAP THIN FILM 2.7PF 50V 0603 1426500 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com