Location : Home > 0 > 06035J2R7BAWTR
06035J2R7BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J2R7BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J2R7BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 2.7pF 50volts Accu-F 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06035J2R7BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 2.7pF 50volts Accu-F 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06035J2R7BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 2.7pF 50volts Accu-F 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06035J2R7BAWTR CAP THIN FILM 2.7PF 50V 0603 703800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.