Location : Home > 0 > 06035J2R0BBSTR
06035J2R0BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J2R0BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J2R0BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2.0pF ACCU-P 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06035J2R0BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2.0pF ACCU-P 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06035J2R0BBSTR CAP THIN FILM 2PF 50V 0603 889200 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06035J2R0BBSTR CAP THIN FILM 2PF 50V 0603 779200 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.