Location : Home > 0 > 06035J1R7ABTTR
06035J1R7ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J1R7ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J1R7ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.7pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06035J1R7ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.7pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06035J1R7ABTTR CAP THIN FILM 1.7PF 50V 0603 914000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.