Location : Home > 0 > 06035J1R0BAWTR
06035J1R0BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J1R0BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J1R0BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1pF 50volts Accu-F 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06035J1R0BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1pF 50volts Accu-F 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06035J1R0BAWTR CAP THIN FILM 1PF 50V 0603 705400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.