Location : Home > 0 > 06035J0R8BBSTR
06035J0R8BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J0R8BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J0R8BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.8pF ACCU-P 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06035J0R8BBSTR CAP THIN FILM 0.8PF 50V 0603 9931 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
06035J0R8BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.8pF ACCU-P 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06035J0R8BBSTR standard RoHS / Pb-Free 45870 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
229-3-1-66-7-9-50 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 50A 600VAC
229-3-1-66-7-9-50 Sensata Technologies/Airpax 138990 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 50A 600VAC RENXIM Electronics Co.,Ltd.
229-3-1-66-7-9-50 Sensata Technologies/Airpax 138990 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 50A 600VAC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
229-3-1-66-7-9-50 Sensata Technologies/Airpax 138990 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 50A 600VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
229-3-1-66-7-9-50 Sensata Technologies/Airpax 56949 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 50A 600VAC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com