Location : Home > 0 > 06035J0R7PBSTR
06035J0R7PBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J0R7PBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J0R7PBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.7pF ACCU-P 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06035J0R7PBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.7pF ACCU-P 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
06035J0R7PBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.7pF ACCU-P 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06035J0R7PBSTR CAP THIN FILM 0.7PF 50V 0603 903100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.