Location : Home > 0 > 06035J0R6PBSTR
06035J0R6PBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J0R6PBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J0R6PBSTR CAP THIN FILM 0.6PF 50V 0603 4000 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
06035J0R6PBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.6pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06035J0R6PBSTR standard RoHS / Pb-Free 45450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.