Location : Home > 0 > 06035J0R5BAWTR
06035J0R5BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
06035J0R5BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035J0R5BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.5pF 50volts Accu-F 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06035J0R5BAWTR 0603L 43000 AVX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
06035J0R5BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.5pF 50volts Accu-F 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
06035J0R5BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.5pF 50volts Accu-F 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
06035J0R5BAWTR CAP THIN FILM 0.5PF 50V 0603 706400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06035J0R5BAWTR CAP THIN FILM 0.5PF 50V 0603 4521 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd