Location : Home > 0 > 06035C333KAJ2A
06035C333KAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035C333KAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035C333KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.033uF 10 X7R Le 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06035C333KAJ2A CAP CER 0.033UF 50V 10 X7R 0603 783300 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06035C333KAJ2A CAP CER 0.033UF 50V 10 X7R 0603 893300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06035C333KAJ2A CAP CER 0.033UF 50V 10 X7R 0603 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited