Location : Home > 0 > 06035C271KAJ2A
06035C271KAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035C271KAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035C271KAJ2A CAP CER 270PF 50V 10 X7R 0603 691000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06035C271KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 270pF 10 X7R Lear 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com