Location : Home > 0 > 06035C221KAT2A
06035C221KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035C221KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035C221KAT2A CAP CER 220PF 50V 10 X7R 0603 803600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
06035C221KAT2A CAP CER 220PF 50V 10 X7R 0603 698400 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06035C221KAT2A CAP CERM 220PF 10 50V X7R 0603 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
06035C221KAT2A CAP CERM 220PF 10 50V X7R 0603 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS80E331MDN1PX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H