Location : Home > 0 > 06035C183MAT2A
06035C183MAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035C183MAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035C183MAT2A CAP CER 0.018UF 50V 20 X7R 0603 681700 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06035C183MAT2A standard package with RoHS 45520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
06035C183MAT2A CAP CER 0.018UF 50V 20 X7R 0603 1316700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06035C183MAT2A CAP CER 18000PF 50V X7R 0603 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com