Location : Home > 0 > 06035C101KAJ2A
06035C101KAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035C101KAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035C101KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF 10 X7R Lear 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06035C101KAJ2A CAP CER 100PF 50V 10 X7R 0603 691600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
06035C101KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF 10 X7R Lear 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com