Location : Home > 0 > 06035A7R0DAT2A
06035A7R0DAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
06035A7R0DAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06035A7R0DAT2A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
06035A7R0DAT2A CAP CER 7.0PF 50V NP0 0603 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06035A7R0DAT2A CAP CER 7PF 50V NP0 0603 1224400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
06035A7R0DAT2A CAP CER 7PF 50V NP0 0603 589100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.